
Влада США раніше оголошувала про мету висадити міжнародних астронавтів на поверхню Місяця в рамках програми Artemis. Під час візиту прем'єр-міністра Японії Фуміо Кісіди до Вашингтона для зустрічі з президентом Джо Байденом цього тижня було оголошено, що під час однієї з місій на Місяць буде відправлено японського астронавта, повідомляє Білий дім.
Наразі невідомо, яка місія Artemis включатиме астронавта з Японії. Також не розголошується ім'я цього астронавта. Як писав NV Техно, місія Artemis 2, запуск якої заплановано на вересень 2025 року, включатиме канадського астронавта Джеремі Хансена як командира місії. Передбачається, що Хансен і троє астронавтів NASA полетять на Місяць і назад та стануть першою командою, яка відправиться у космос на борту капсули Orion.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...