
Влада США раніше оголошувала про мету висадити міжнародних астронавтів на поверхню Місяця в рамках програми Artemis. Під час візиту прем'єр-міністра Японії Фуміо Кісіди до Вашингтона для зустрічі з президентом Джо Байденом цього тижня було оголошено, що під час однієї з місій на Місяць буде відправлено японського астронавта, повідомляє Білий дім.
Наразі невідомо, яка місія Artemis включатиме астронавта з Японії. Також не розголошується ім'я цього астронавта. Як писав NV Техно, місія Artemis 2, запуск якої заплановано на вересень 2025 року, включатиме канадського астронавта Джеремі Хансена як командира місії. Передбачається, що Хансен і троє астронавтів NASA полетять на Місяць і назад та стануть першою командою, яка відправиться у космос на борту капсули Orion.
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...