Міст Патона у Києві повністю перероблять за 7 мільярдів гривень (відео)

Через кілька років знаменита переправа та важлива транспортна артерія повністю перетвориться.

Міст Патона у Києві реконструюють в ході масштабних робіт з ремонту об'єкта, який перебуває в аварійному стані. Через кілька років знаменита переправа та важлива транспортна артерія повністю перетвориться. На мосту спорудять 8 смуг руху і приберуть реверсну смугу. Про це розповів мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба КМДА, повідомляють Патріоти України.

Також передбачена заміна монолітної залізобетонної плити на сучасну, яка буде виготовлена зі сталі. Це дозволить значно полегшити конструкцію мосту.

За словами мера столиці, обов'язково приберуть реверсну смугу руху, адже на ній на мосту трапляється велика кількість ДТП. Загалом план реконструкції передбачає поповнення смуг рух до восьми.

"Влаштують також сучасне бар'єрне огородження між напрямками руху. Облаштують велодоріжки", - розповів Кличко.

Мер зазначив, що завдяки здійсненню масштабних робіт міст у найближчі роки "отримає нове життя". Згідно з попередніми підрахунками, повна реконструкція мосту Патона обійдеться у 7 мільярдів гривень. Повністю перекривати рух на час проведення ремонтних робіт не будуть, запевнив Кличко.


"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...

Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

середа, 21 жовтень 2020, 18:23

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася ...