"Місто зруйновано, мобілізацію проведено": У Волгограді росіянам влаштували підготовку до війни за "спецсценарієм"

У Волгограді 4 жовтня, коли в російських регіонах оголосили масштабне "тренування сил цивільної оборони", провели навчання за досить тривожним спецсценарієм. Він допускав загальну мобілізацію в РФ, частковий воєнний стан, руйнування 70% будинків міста і 100% об'єктів життєзабезпечення, передають Патріоти України.

Місцеві ЗМІ зазначили, що тренування провели в тому числі для неповнолітніх, які навчаються у школах і вишах. При цьому вранці у вівторок, 4 жовтня, комунальники прибирали листя та підфарбовували будинки на вулицях, куди мав приїхати губернатор Андрій Бочаров.

Також легенда навчань не відкидала можливого виникнення зон сильного радіоактивного забруднення, у тому числі внаслідок застосування зброї масового ураження.

До місцевого ліцею № 9 на місце проведення навчань прибули представники влади. Дітей посадили у жовті автобуси і провели "евакуацію". "Чиновників при цьому називали гостями, а після їхнього від'їзду всі учасники пішли на "розбір польотів", – написало одне з волгоградських видань.

Журналісти зауважили, що віце-губернатор Волгоградської області Валерій Бахін прийшов "рятувати" місто в умовах воєнного стану в дорогому костюмі з країн НАТО. Загальна вартість, як прикинули у ЗМІ, дорівнює двом середнім зарплатам по регіону.

При цьому губернатор Бочаров, виступаючи перед журналістами, заявив про необхідність волгоградцям підготувати тривожні валізки.

Він сказав, що після Другої світової у багатьох "бабусь і дідусів" було зібрано сумку з найнеобхіднішим. Минув час, і росіяни "були впевнені, що нам ніколи не будуть потрібні ось ці тривожні валізки, що нам ніколи не будуть потрібні укриття".

"Однак час показав, що це не так, що це, можливо, буде потрібно і в рамках ускладнення ситуації, і в рамках надзвичайної ситуації, які відбуватимуться на тій чи іншій території", – зробив дивну заяву чиновник.Також у цей день у Волгограді, як і в багатьох інших містах РФ, в рамках перевірки ввімкнули сигнали тривоги.

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...

"Дуже розраховуємо": У Кабміні розповіли, коли в Україні з'явиться накопичувальна пенсія

понеділок, 11 грудень 2023, 14:56

Уряд підготує всю інфраструктуру для впровадження накопичувальної пенсійної системи до 2025 рок. Однак, якщо війна триватиме, то запустити можна її можна буде лише після перемоги. Про це заявила міністр соціальної політики України Оксана Жолнович в інт...