Місце в Книзі Гіннеса забезпечено: В Італії рибалка впіймав рекордного за розмірами сома (фотофакти)

У природі зустрічаються екземляри цієї хижої риби і більших розмірів, але щоб ловили таких на вудку - достовірно не відомо

Італійський рибалка Алессандро Б'янкарді у річці спіймав сома завдовжки майже три метри. Тягнути улов з річки довелося цілу годину. Про це пише dailymail.co.uk.

Гігантська риба була більш ніж 2,8 метра в довжину. Її італієць спіймав в річці По на півночі Італії.

Він боровся з «монстром» протягом виснажливих 43 хвилин, перш ніж зрештою укротив його.

Професійний рибалка, що входить до складу рибальської команди MADCAT, не усвідомлював масштаби сома, поки той не почав прориватися на поверхню.

«Коли він сплив уперше, я справді зрозумів, що спіймав на гачок монстра, адреналін почав сильно накачуватися, і страх втратити його майже довів мене до паніки. Я був один проти найбільшого сома, якого я коли-небудь бачив за 23 роки», - поділився він.

Наскільки важкою була риба титанічних розмірів, залишиться загадкою, оскільки італійський рибалка побоювався, що стрес від зважування гігантського звіра може виявитися занадто великим для риби.

«Мені була дуже цікава вага, але я боявся, що це надто сильно навантажить рідкісний зразок, тому я вирішив безпечно випустити його. Сподівався, що це може принести іншому рибалці таку ж радість, як і мені», - розповів чоловік.

Березень просто озолотить: Ось кому пощастить з фінансами в перший місяця весни

субота, 24 лютий 2024, 11:56

Телець. Для вас початок весни стане періодом квітучих фінансових перспектив. Очікуйте стабільного потоку доходу і, можливо, навіть якихось вигідних можливостей, які постукають у ваші двері. Однак ключовим моментом є стриманість: не піддавайтеся прагнен...

Бережіться! Українці залишаються без квартир: Як працюють нові схеми "чорних" кредиторів

субота, 24 лютий 2024, 10:38

Українці часто залишаються без житла через кредити. Так, низка компаній дають кошти в борг під заставу нерухомості. До прикладу, одна з компаній пропонує кредит під заставу квартири від 18% річних у гривні, однак це мінімальна ставка. За вимогою Нацбан...