Місцеві були у паніці: У Тульській області РФ викликав переполох іграшковий дрон (відео)

У суботу, 1 квітня, щось схоже на квадрокоптер перелякало жителів міста Єфремова Тульської області РФ. Про це повідомляють Telegram-канали, передають Патріоти України.

Невеликий дрон зачепився за гілки дерева поряд із житловим будинком. Невідомий літальний об’єкт викликав справжній переполох. На місце падіння дрона викликали рятувальників МНС та силовиків.

Коли його з обережністю зняли, то виявилося, що це дитяча модель літального апарата, яка не облаштована камерами та не містить жодних боєприпасів.

Бережіться! Понад 60 тис. застосунків для Android інфіковано вірусом, який поширює рекламу

четвер, 8 червень 2023, 7:48

Румунська компанія Bitdefender, що спеціалізується на інформаційній безпеці, виявила масштабну кампанію за участю понад 60 тис. додатків для Android, які таємно встановлюють рекламне ПЗ на пристрої користувачів, які нічого не підозрювали про загрозу. Ц...

Інфляція сягне близько 50%! Українцям перерахують зарплати, але є велике "але"

четвер, 8 червень 2023, 7:45

В Україні мінімальну зарплату підвищать лише 2024 року. При цьому мінімалка збільшиться із 6700 до 7651 грн. Цього підвищення не вистачить, щоб компенсувати зростання цін за 2022-й та 2023-й, передають Патріоти України. Про це йдеться в матеріалі OBOZR...