Місця в моргах більше немає: Іспанія побила страшний рекорд по коронавірусу і обігнала Китай

Іспанія випередила Китай за кількістю жертв у зв'язку з коронавірусом і вийшла на друге місце в світі після Італії. Відповідні дані оприлюднило Міністерство охорони здоров'я Іспанії, передають Патріоти України.

Кількість загиблих в Іспанії 25 березня досягла 3434 осіб, тоді як в Китаї, де виникла епідемія, зафіксована смерть 3287 осіб. В Італії - 6820 померлих. Всього за 24 години в Іспанії померли ще 738 осіб у зв'язку з вірусом - це на 27% більше, ніж вчора.

Кількість заражень за добу зросла на 7937 випадків, тобто на 20%. Загальна кількість заражень становила 47 610 осіб. 3166 осіб перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, 5367 - виписані. Це відповідно на 20% і 41% більше, ніж вчора.

Як зазначає Sky News, в Іспанії готелі перетворюються на тимчасові лікарні, а льодовий каток в столиці Мадриді використовується в якості тимчасового моргу. Уряд Іспанії сподівається, що до кінця тижня почнуть давати результат жорсткі карантинні заходи.

Хіти тижня. Будьте обережні! Названо найнебезпечніші продукти в українських супермаркетах

четвер, 2 квітень 2020, 1:00

В продуктах, які їдять українці, виявили головних ворогів для їх фігури і здоров'я. В Україні, за даними ВООЗ, кожен четвертий громадянин страждає ожирінням. І не тільки тому, що люди зазвичай мало уваги приділяють фізичній активності, а й перш за все ...

Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

четвер, 2 квітень 2020, 0:30

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаю...