Містична дата 20.02.2020: Як притягнути удачу і що не можна робити

У лютому 2020 випадає відразу кілька енергетично сильних дат, яким астрологи приписують особливе значення - це 02.02.2020, 20.02.2020 і 22.02.2020, передають Патріоти України.

Вважається, що 20 лютого почнеться 27 місячна доба, якій протегує Тризуб. Астрологи стверджують, що це ідеальний час для вирішення серйозних питань.

Нумерологи звертають увагу на те, що двійка володіє сильною енергією, яка може бути як позитивною, так і руйнівною. Тому цю енергію слід направляти в потрібне русло.

20 лютого може стати початком нового циклу розвитку людини. Шлюби, укладені в цей день, будуть вдалими і міцними. Четвер, на який випадає цей день, знаходиться під заступництвом Юпітера - планети Щастя, тому 20 лютого - хороший день для створення щасливої родини.

Крім того, двійка приносить фінансовий успіх - можливий виграш у лотерею або збільшення інвестицій, але гроші будуть приходити до того, хто їх витрачає.

20.02.2020 - майже дзеркальна дата - паліндром, тому можливі радикальні зміни в долі. Категорично не можна в цей день думати про погане і лаятися, а щоб привернути удачу - потрібно максимально візуалізувати бажане.

Хіти тижня. Полюбляє грати "ментів": Відомого російського кіноактора затримали за педофілію

понеділок, 19 квітень 2021, 1:00

Зірку кримінального серіалу «Улицы разбитых фонарей» Микиту Струкова затримали, звинувативши у домаганнях до неповнолітніх, зазначають Патріоти України. . Як повідомляє «СтарХіт», відповідну справу було заведено кілька місяців тому, проте актора затр...

На Харківщині чоловіка побили битами та обстріляли прямо в магазині (фото, відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 0:21

В Харківській області затримали двох зловмисників за напад на чоловіка. Нападники побили потерпілого, а потім один зі зловмисників кілька разів вистрілив у нього з травматичного пістолета. Про це повідомляє поліція Харківської області, передають Патріо...