Містичне видовище: В Іспанії через зниження рівня води в річці з'явилося село-примара (відео)

Рівень річки Ліма знизився і з’явилися контури затопленого іспанського села Асередо, яке опинилося під водою у 1992 році після закриття шлюзів. Про це пише видання The Daily Mail, передають Патріоти України.

Наприкінці 60-х років між Іспанією та Португалією було укладено договір про загальне використання води з річки Ліма для будівництва греблі. У межах угоди планувалося затопити чотири села, а місцеві жителі мали переселитися до інших місць.

Село на 30 років опинилося під водою, але коли вода йде, з'являються старі пасовища з кам'яними огорожами, дороги та стежки, старі машини й особисті речі мешканців. У селі колись мешкало майже 120 осіб.

Страшна трагідія: У Луцьку з вікна викинулася мама дівчинки, яка померла від отруєння каштанами

понеділок, 6 грудень 2021, 14:22

У Луцьку укоротила собі віку мама 8-річної дівчинки, яка померла від отруєння каштанами. Про це інформує ВолиньPost. Інформацію виданню підтвердили у поліції, зазначають Патріоти України. 6 грудня о 5:22 правоохоронці отримали повідомлення, що з вікна ...

Не ведіться! Просять номер карти для "виплат" за вакцинацію: Українцям розсилають повідомлення нібито від "МОЗ"

понеділок, 6 грудень 2021, 12:45

Голова МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що від імені міністерства надсилають українцям інформацію з проханням надіслати номер карти. Ніби-то для отримання 1000 гривень за повний курс щеплення. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на брифінг міністра, ...