Між смертельною небезпекою та вірогідною отрутою: Росіяни масово купують підроблені COVID-сертифікати, щоб не вакцинуватися “Супутником”

Путін сам цією гидотою не коловся. Обрав таємно "кляте піндоське"

У Росії сертифікати про вакцинацію більшості, які важко перехворіли коронавірусом і заявили, що прищепилися “Супутником V”, були підробленими. Про це заявив директор Національного дослідницького центру епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалеї, де розробили “Супутник”, Олександр Гінцбург, повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК.

За його словами, 80% російських громадян, які важко перехворіли коронавірусом і заявили про вакцинацію препаратом “Супутник V”, мали підроблені COVID-сертифікати. Гінцбург звернув увагу на те, що перевірити, чи була людина дійсно щеплена «Супутником V», можна за допомогою аналізу на наявність маркерів препарату.

Він також заявив, що люди з підробленими сертифікатами нібито починають думати, що вони дійсно щеплені, внаслідок чого послаблюють дотримання карантинних обмежень, тим самим стають більш схильні до ризику зараження.

Український призер "Ігор нескорених" із Маріуполя разом із дружиною-слідчим продалися окупантам (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 14:01

Золотий призер всесвітньо відомих змагань "Ігор нескорених" Олександр Бєлобоков під час евакуації з Маріуполя втік до окупантів і вже "гастролює" Росією. Його дружина – слідчий поліції – і зовсім влаштувалася прислужувати в "прокуратуру ДНР". Подружжя,...

"У центрі Києва маму вдарив по голові націоналіст": Гордон показав відео з Лолітою, де вона ображає українців

вівторок, 16 серпень 2022, 12:53

Український журналіст Дмитро Гордон показав відео з російською співачкою родом з Мукачева Лолітою, яка називає українців "бандерівцями". На відео Лоліта розповідає про те, що Росія їй дала те, чого не змогла дати Україна, передають Патріоти України. "С...