Між смертельною небезпекою та вірогідною отрутою: Росіяни масово купують підроблені COVID-сертифікати, щоб не вакцинуватися “Супутником”

Путін сам цією гидотою не коловся. Обрав таємно "кляте піндоське"

У Росії сертифікати про вакцинацію більшості, які важко перехворіли коронавірусом і заявили, що прищепилися “Супутником V”, були підробленими. Про це заявив директор Національного дослідницького центру епідеміології та мікробіології імені М. Ф. Гамалеї, де розробили “Супутник”, Олександр Гінцбург, повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК.

За його словами, 80% російських громадян, які важко перехворіли коронавірусом і заявили про вакцинацію препаратом “Супутник V”, мали підроблені COVID-сертифікати. Гінцбург звернув увагу на те, що перевірити, чи була людина дійсно щеплена «Супутником V», можна за допомогою аналізу на наявність маркерів препарату.

Він також заявив, що люди з підробленими сертифікатами нібито починають думати, що вони дійсно щеплені, внаслідок чого послаблюють дотримання карантинних обмежень, тим самим стають більш схильні до ризику зараження.

З архіву ПУ. Як малорос до справжнього українця: Фігурант "Миротворця" на прощанні з Віктюком звернувся до режисера українською мовою

понеділок, 6 грудень 2021, 3:00

У Москві попрощалися з режисером Романом Віктюком, якого згодом, 23 листопада (2020 року.-ред.), поховали у його рідному Львові, повідомляють Патріоти України. Російський актор Сергій Маковецький, який є фігурантом сайту "Миротворець" за неодноразові п...