"Мне перехотелось жить": Екс-в'язень "ДНР" поділився враженнями від мирного Києва

Станіслав Асєєв зізнався, що досі не може відчути зв'язок зі звичайним життям вільної людини.

Станіслав Асєєв. Фото: соцмережі.

Український журналіст Станіслав Асєєв, який повернувся на вільну територію з полону так званої «ДНР» в грудні минулого року, до сих пір не може відчути себе повністю звільненим, передають Патріоти України.

За його словами, він ніяк не може повернутися в мирне життя і повну свободу, зрозуміти, як живуть в цій реальності інші люди. Асєєв розповів в інтерв'ю, що в Києві йде своєю чергою зовсім інше життя, зв'язку з яким він не може відчути.

«Не так давно я зайшов в метро, там сиділа дівчина, яка в смартфоні перебирала картинки дитячих підгузників. І чесно кажучи, я сторопів, мені перехотілося жити... Тому, що я зрозумів, що той досвід, який ми принесли з полону, за великим рахунком нікому не потрібен. І це правильно», - розповів Асєєв.
Коли на наступній зупинці Асєєв побачив хлопця в камуфляжі, інші люди для нього перестали існувати. Йому здалося, що цей військовий - його єдиний зв'язок з містом. Нагадаємо, Асєєв, відомий також під псевдонімом Станіслав Васін, з червня 2017 перебував в полоні бойовиків «ДНР». Там його засудили до 15 років ув'язнення. Після повернення з полону Асєєв заявив, що головним його завданням найближчим часом буде робота зі звільнення інших полонених з підвалів бойовиків і вже передав списки в'язнів президенту Зеленському.

Хіти тижня. Їй було всього 45 років: Померла відома російська актриса

середа, 2 грудень 2020, 11:00

Світлана Обидина зіграла в таких відомих серіалах і фільмах, як "Вулиці розбитих ліхтарів-1", "Острів", "Мажор-3", "Довлатов", "Дуелянт", "Петербург. Тільки по любові" та інші. Померла відома російська актриса Світлана Обідіна. Їй було всього 45 років....

"Живі позаздрять мертвим": Під Києвом таксист вразив всіх "потужним" захистом від COVID-19 (відео)

середа, 2 грудень 2020, 10:57

У Білій Церкві Київської області помітили незвичайного водія таксі. Він вразив пасажирів своїм зовнішнім виглядом, а саме захисним костюмом від коронавірусу. Як пише Telegram-канал "Біла Церква - БЕЗ ТАБУ", пасажирів водій розвозить на вельми незвичном...