"Мобіки" геть "не кондиційні"? У Росії почався "трупний голод" - західні санкції дали несподіваний ефект

Через санкції Росія зіткнулася з новою несподіваною проблемою – дефіцитом трупів для навчання медиків. Про це пише Телеграм-канал Baza, передають Патріоти України.

Відзначається, що студенти-медики зазвичай практикуються на "формалінових" трупах, яких в Росії більш-менш вистачає. Але практикуючим лікарям теж потрібно постійно проходити донавчання-освоювати нові методики і нову техніку. Для цього використовують так званих "кадаверів" – тіла в максимально "свіжому" стані.

Через особливості законодавства в Росії важко заповідати своє тіло науці і важко використовувати в наукових цілях "незатребувані тіла", тому "своїх" кадаверів країні не вистачало. До повномасштабного нападу на Україну дефіцит покривали за рахунок імпорту з США, але зараз ці поставки припинені.

За іронією, найбільш лояльні Росії країни не можуть стати постачальниками кадаверів через культурні обмеження - в Ірані або в тій же Індії подібне поводження з трупами заборонено релігією.

Щоб підвищувати свою кваліфікацію, російським лікарям тепер все частіше доводиться їздити в інші країни – Вірменію, Грузію, Туреччину і Азербайджан.

Легіон "Свобода Росії" показав допит полоненого росіянина - той не зміг пояснити, за що воює

середа, 7 червень 2023, 15:48

Бійці легіону "Свобода Росії" продовжують операцію у Бєлгородській області. Вони знову взяли в полон російських солдатів, серед яких виявився рядовий, який півроку воював на Луганщині, передають Патріоти України. Під час допиту Андрєєв розповів, що пів...

Коли завершиться мобілізація в Україні і чи можуть звільнити через відсутність військового квитка - роз'яснення

середа, 7 червень 2023, 15:30

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація, під час якої чоловіків віком від 18 до 60 років можуть призвати до армії, передають Патріоти України. Напередодні президент України Володимир Зеленський ...