Працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) змушені виходити за межі службових кабінетів і брати участь у масових заходах - це частина їхньої роботи з рекрутингу. Про це розповів заступник начальника 4-го центру рекрутингу Сил територіальної оборони ЗСУ Ігор Швайка в етері програми День.LIVE, Патріоти України.
Від слів — до активної участі
«Якщо рік тому достатньо було просто поговорити з людиною, то зараз, щоб залучити таку ж кількість охочих, ми маємо йти до людей — проводити презентації, заняття з тактичної медицини, вікторини, роздавати інформаційні матеріали», — пояснив Швайка.
Ветерани на передовій вербування
Швайка наголосив, що більшість працівників ТЦК мають бойовий досвід, що дозволяє їм краще переконувати громадян власним прикладом.
«Вони пройшли фронт на різних ділянках і в різних підрозділах. Їхній досвід — найкращий аргумент на користь того, чому варто долучатися до війська», — зазначив він.
Мобілізація — не вибір, а обов’язок
Представник ЗСУ підкреслив, що мобілізація — це не питання бажання, а громадянський обов’язок, і завдання ТЦК — знайти ефективні способи донесення цього меседжу.
Ризики мобільної роботи
На питання щодо безпеки мобільного формату роботи, Швайка відповів, що небезпека завжди була присутня: «Наші працівники й раніше не сиділи лише в кабінетах. Вони працюють у полі — на масових заходах, концертах, виставках, у вишах та на підприємствах. Це і є мобільна робота — бути там, де є люди».
У Німеччині 21-річна дівчина Джулія взяла собі котика, а потім виявила, що після семи місяців пухнастик перестав рости. Лікарні сказали, що у нього карликовість. Про 23 липня повідомило медіа What’s The Jam, передають Патріоти України. Попри те, що у д...
У Тернополі на вулиці Винниченка в одній із багатоповерхівок стався вибух, унаслідок якого загинули двоє людей. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Головне управління Нацполіції в Тернопільській області. «25 липня близько 12 години на ...