Військовослужбовці, які вважаються обмежено придатними до військової служби, можуть проходити службу в підрозділах забезпечення, військових комісаріатах, установах, організаціях, навчальних закладах, уточнив юрист Дмитро Дончак.
Згідно з "Положенням про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" обмежено придатним до військової служби протипоказані деякі види служби. Про це повідомив юрист Дмитро Дончак.
"Особи, визнані обмежено придатними до військової служби, — непридатні до служби у високомобільних десантних військах, плавскладі, морській піхоті, спецспорудах", — сказав юрист.
Дончак зазначив, що обмежено придатні до військової служби військові вважаються придатними до служби в підрозділах забезпечення, військових комісаріатах, установах, організаціях, навчальних закладах. Крім цього, таких військовослужбовців можуть відправити до тієї частини, яка виконує поставлені задачі на "нулі" або біля нього. З його слів, це можливо через те, що українське законодавство не має чіткого визначення "бойова частина".
У випадку, коли особу, яка є обмежено придатною до військової служби, направляють до частини, яка дислокується на нулі, то існують певні умови, а саме:
Дмитро Дончак заявив, у випадки, коли хоча б одну з вищезгаданих умов не виконана, потрібно подати письмовий рапорт на ім'я командира частини та просити про переведення на посаду, яка відповідає стану здоров'я.
Нагадаємо, 9 вересня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що в Україні можуть прибрати категорію обмежено придатних до військової служби, адже було видано багато довідок про непридатність тим, у кого немає проблем зі здоров'ям.
7 вересня адвокат АО Constructive lawyers Олександр Босенко розповів, що для військових, які визнані обмежено придатними до військової служби, важливо, в який рід військ їх направлять, адже саме від цього залежить, чи потрапить людина, яка має ті чи інші хвороби, на передову.
В Україні планують різко збільшити виплати при народженні дитини. В Верховній Раді зареєстрували одразу два законопроєкти: обидва передбачають збільшення першої виплати в 2-2,5 разів, передають Патріоти України. Документи опубліковано на сайті Ради. За...
Дефіцит у Радянському союзі був настільки поширеним явищем, що на нього перестали звертати увагу. Проте, люди, котрі мали гроші та зв’язки, все ж таки могли собі дозволити придбати продукти більш високої якості, ніж інші. FoodOboz вирішив розібратись, ...