
У Миколаївській області до 1 року та 6 місяців перебування у дисциплінарному батальйоні засудили молодшого сержанта, якого майже рік не було на службі, проте згодом він добровільно прибув до ТЦК і повернувся на службу. Про це йдеться у вироку Новобузького районного суду Миколаївської області, передають Патріоти України.
За даними суду, молодший сержант у серпні 2022 року втік з місця дислокації та уникав служби до червня 2023 року. На суді чоловік провину визнав та розкаявся. Він пояснив що, "усвідомлюючи, що скоїв, та бажаючи продовжити військову службу, він добровільно прийшов до найближчого територіального центру комплектування та соціальної підтримки". Суд визнав чоловіка винним за ч.5 ст. 407 КК України та засудив до 1 року та 6 місяців перебування в дисциплінарному батальйоні.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...