Мобілізували і кинули: У фейковій "ЛНР" жінки перед військкоматом вимагали повернути чоловіків (відео)

У тимчасово окупованому місті Ровеньки Луганської області жінки влаштували стихійний мітинг через примусову мобілізацію їхніх чоловіків Вони заявили, що російські загарбники кинули їхніх мобілізованих чоловіків напризволяще в Харківській області. Про це повідомляє журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Дружини мобілізованих чоловіків з міста Ровеньки, яке від 2014 року перебуває під контролем терористів "ЛНР", влаштували стихійний мітинг біля місцевого військкомату. Вони заявили, що під час відступу у Харківській області російські окупанти виїхали на техніці, а їхніх чоловіків кинули напризволяще.

Вони також вимагали зустрічі з ватажком терористів "ЛНР" Леонідом Пасічником. Проте інший терорист, з яким спілкувались жінки телефоном заявив, що ті "подавали письмове звернення до військкомату". "Жителі Донбасу для Росії - це просто витратний матеріал, якого нікому не шкода", - наголосив Денис Казанський.


Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...

Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 7:08

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя рос...