
Мобільні оператори України почнуть вимикати свої 3G мережі у 2025 році, щоб звільнити місце для 4G та забезпечити швидші та кращі послуги. Про це повідомила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК), передають Патріоти України.
У НКЕК зазначили, що оператори повідомлятимуть абонентів перед вимкненням 3G у їхньому регіоні. Якщо телефон уже підтримує 4G, жодних дій не потрібно. Якщо смартфон не підтримує 4G/LTE, краще замінити пристрій на сучасніший, щоб залишатися на зв’язку та користуватися мобільним інтернетом без обмежень.
"Відключення 3G не вплине на можливість здійснювати дзвінки, надсилати SMS чи використовувати інші базові послуги. Однак, для швидкісного інтернету варто вже зараз перейти на 4G, щоб уникнути незручностей у майбутньому", - йдеться у повідомленні.
Як перейти на 4G
Для смартфонів на Android:
Для смартфонів на iOS:
Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...