Мобільний зв'язок за паспортами: У СБУ готують українцям неприємності

Служба безпеки України виступає за продаж сім-карт для мобільного зв'язку суворо за паспортами, про що заявив глава відомства Іван Баканов, передають Патріоти України.

Він сказав, що в такому випадку можна буде швидше вийти на осіб, які повідомляють про неправдиве замінування.

За словами Баканова, велика частина таких дзвінків надходить з РФ або ж тимчасово окупованих територій України, але також є дзвінки і з підконтрольною частини Києву.

"Я, з одного боку, розумію, скільки ресурсу витрачається на реагування на такі повідомлення. З іншого боку, я навіть не хочу уявляти ситуацію, коли правоохоронні органи перестануть реагувати на них. Адже якщо хоч одне з них виявиться правдивим, то наслідки будуть непоправні.

Більшість таких повідомлень дійсно надходить з окупованих територій, але не всі: трапляється, що і з підконтрольною Україні території. Потрібні зміни в законодавство, які не всім будуть до вподоби: продавати сім-карти за паспортом", - сказав він.

При цьому глава СБУ додав, що такий крок не вирішить проблему повністю, тому що часто повідомлення про мінування надсилають по електронній пошті.

Відродження радянського феодалізму: У Черкасах скандал - школярів, навіть хворих, змусили працювати на полі замість уроків

п’ятниця, 17 вересень 2021, 0:06

Шестикласників Великосевастянівської школи змусили працювати в полі на зборі врожаю і носити гарбузи замість уроків. Вчителі не реагували на скарги дітей на погане самопочуття і змусили працювати на полі навіть тих, хто звільнений від занять фізкультур...

Такого "спецефекту" ніхто не очікував: Чайка зухвало зіпсувала романтичну зйомку на пляжі (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 23:52

Пара розраховувала отримати миле відео, якими можна буде поділитися на Facebook, але замість цього виявила курйозну "фотобомбу" від чайки. Виявилося, що поки вони позували біля води, чайка повністю "захопила кадр". Птах ходив перед камерою з розкритим ...