Могла загинути за лічені хвилини: Смертельно небезпечна медуза ледь не вбила королеву краси

На острові Маврикій через укус смертельно небезпечної кубомедузи ледь не загинула королева конкурсу краси “Міс Англія” 2020 року Пратіштха Раут. Про це пише видання Daily Star, передають Патріоти України.

Інцидент стався 28 січня. Дівчина вирішила доплисти до пляжу самостійно. “Я, не поспішаючи, пливла до берега, милуючись видом пляжу, коли відчула щось на нижній частині тіла. Спочатку я подумала, що це водорості, але потім ногу почало сильно щипати”, — розповіла Раут.
Діставшись до номера дівчина виявила, що її ноги і сідниці покриті висипом, схожим на опік від окропу. Крім того, висип продовжував поширюватися. За її словами, біль був такий, як ніби хтось вилив на тіло окріп, і “шкіра почала плавитися”.

Раут звернулася до співробітників готелю, які викликали «швидку». У підсумку британка провела два дні в лікарні, приймаючи безліч ліків, щоб полегшити біль і зупинити поширення висипу.

Медики припускають, що її вжалила одна з представників класу кубомедуз, яких іноді називають найнебезпечнішими медузами в світі. Клас налічує близько 20 видів, а укус деяких з них може навіть привести до смерті.

"Ніде не прописано": Юрист пояснив, чи будуть повертати в Україну з-за кордону чоловіків призовного віку

неділя, 29 січень 2023, 17:28

У зв'язку з затвердженням нового Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, у багатьох українців, які перебувають за кордоном, постає питання, чи можуть їх примусово повернути до України, переда...

"Думає, що він зірка? Нехай! Тому що зірка – це скупчення газів": Популярний репер розповів про скандал з Потапом (відео)

неділя, 29 січень 2023, 16:15

Український репер Назар Хасан розповів, як одного разу поскандалив з Потапом. Виявляється, що продюсер був гостем на радіо, де працював ХАС і тоді він обізвав одного з ведучих м*даком. В інтерв'ю Аліні Доротюк, Хасан сказав, що в прямому ефірі вирішив ...