
Колишній голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль розповів, що йому стало погано під час прямого ефіру через прийом фальсифікованих ліків. Про це він сказав журналістам, передають Патріоти України.
“Це все через фальсифіковані ліки, які я купив тут, в Україні“, – сказав він.
За його словами, він не міг купити ліки за межами України, оскільки були закриті кордони. Препарат довелося купити тут, хоча він володів інформацією, що ліки в Україні можуть бути сфальсифіковані.
“А що робити, ліки треба було приймати. От і купив тут”, – зазначив Москаль.
Екс-губернатор пояснив, що через ці ліки у нього впав артеріальний тиск.
“Добре, що тиск упав, а не підвищився, тому що могло бути ще гірше”, – додав він.
Москаль підкреслив, що до медиків не звертався і зараз почуває себе добре.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...