Могло статися непоправне: У Києві дивом врятували дівчинку, яку відносила течія в небезпечному місці на пляжі

У Києві дівчинка мало не потонула, потрапивши в сильну течію на пляжі - знесилену дитину в річці врятувати тільки завдяки тому, що поруч випадково опинилися співробітники столичного управління ДСНС, які вирушили на пошуки тіла потопельника в цьому районі. Про це 24 червня передали в прес-службі ДСНС України, повідомляють Патріоти України.

Йдеться про пляж під Пішохідним мостом у Дніпровському районі столиці. Сьогодні туди вирушили рятувальники та водолази, які отримали повідомлення про потонулу біля цього місця в річці людині. Але виявилося, що замість цього їм довелося витягувати з Дніпра "випадкову жертву батьківського недогляду".

"Відділенням водолазно-рятувальної групи АРЗ СП за допомогою рятувального круга було спочатку помічено, а у підсумку врятовано дівчинку, яку відносило течією біля того ж Пішохідного мосту", - розповіли рятувальники. Дитину витягли з води та на катері UMS-600 доставили на берег. Після цього дівчинку передали наряду поліції.

"Якщо ви й досі не вірите, що у кожної людини є свій янгол-охоронець, то такі випадки однозначно доводять їхнє існування. І зовсім не обов'язково вони мають крила за плечима", - зазначили в ДСНС. Також рятувальники наголошують, що нинішній випадок - просто щаслива випадковість, і настійно закликали киян і гостей столиці пам'ятати про правила безпеки на воді, і "не випробовувати долю, тому що другого шансу можна і не отримати!"

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...

"Помер на місці": У Росії дружина випадково... зварила власного чоловіка

четвер, 5 серпень 2021, 22:59

У російському місті Тосно (знаходиться у Ленінградській області), в суботу ввечері, 31 липня, у житлі на кухні п'яна 32-річна безробітна жінка випадково вбила чоловіка, якому було 25 років. Дружина не змогла втримати рівновагу й вилила на чоловіка окрі...