Могли створити в лабораторії: Нові детали спалаху смертельного коронавірусу в Китаї, що нажахав весь світ

Смертельний коронавірус міг зародитися в лабораторії китайського міста Ухань, яка має статус вищого рівня біологічної загрози. Тут вивчають найбільш небезпечні патогени в світі. Про це повідомляє азіатська преса, передають Патріоти України.

У статті йдеться про те, що ще в 2017 році авторитетне американське видання Nature виражало побоювання з приводу діяльності лабораторії.

Тим часом в соціальних мережах активно стверджують, що саме з цієї лабораторії міг "втекти" смертельно небезпечний вірус, хоча фахівці виключають такий розвиток ситуації.

У той же час офіційна влада заявляють, що коронавірус виник з нелегального ринку морепродуктів в Ухані, який "проводив незаконні операції з дикими тваринами". За останніми даними в результаті зараження вірусом 25 померлих, 830 хворих, 177 у важкому стані.

Не годують і не дають забрати речі: Шпиталізовані на Закарпатті туристи вимагають випустити їх з нелюдських умов (відео)

середа, 26 лютий 2020, 21:46

На пункті пропуску “Тиса” під час перевірки пасажирів у туристичному автобусі прикордонники виявили температуру майже 38 градусів в одної з них. Групу осіб із КПП "Тиса", які прибули сьогодні вночі разом із хворою жінкою, шпиталізували у інфекційне від...

"Даєш Азарова тоді вже!": Соцмережі розбурхало можливе призначення Тігіпка главою уряду

середа, 26 лютий 2020, 20:16

Люстрацію Сергія Тігіпка може зняти через Європейський суд з прав людини і таке рішення може стати прецедентом і сприяти поверненню інших втікачів українських екс-чиновників. Соціальні мережі активно обговорюють чутки про можливе призначення олігарха і...