Могли створити в лабораторії: Нові детали спалаху смертельного коронавірусу в Китаї, що нажахав весь світ

Смертельний коронавірус міг зародитися в лабораторії китайського міста Ухань, яка має статус вищого рівня біологічної загрози. Тут вивчають найбільш небезпечні патогени в світі. Про це повідомляє азіатська преса, передають Патріоти України.

У статті йдеться про те, що ще в 2017 році авторитетне американське видання Nature виражало побоювання з приводу діяльності лабораторії.

Тим часом в соціальних мережах активно стверджують, що саме з цієї лабораторії міг "втекти" смертельно небезпечний вірус, хоча фахівці виключають такий розвиток ситуації.

У той же час офіційна влада заявляють, що коронавірус виник з нелегального ринку морепродуктів в Ухані, який "проводив незаконні операції з дикими тваринами". За останніми даними в результаті зараження вірусом 25 померлих, 830 хворих, 177 у важкому стані.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...