Могли вбити: У Туреччині в каюті судна знайшли повішеного українського моряка, затримано 13 осіб

У Туреччині правоохоронці встановили, що український моряк, якого знайшли мертвим на вантажному судні Маранта, насправді був убитий. Як пише видання Cumhuriyet, в ході розслідування загибелі українського моряка встановили, що він був повішений в каюті 17 січня, передають Патріоти України.

За підозрою у вбивстві затримали 13 осіб. "В ході розслідування за фактом повішення українського моряка на судні Маранта були затримані 13 осіб через підозру, що "моряк був убитий"", - йдеться в публікації. Пояснюється, що в лікарні Самсуна було проведено розтин тіла 34-річного громадянина України, результати якого показали, що це могло бути вбивство, а не самогубство, як вважалося раніше.

Подробиці смерті українського моряка

17 січня в Туреччині помер моряк з України. Чоловік працював на вантажному судні Маранта, який прибув з порту Рені в турецький Самсун. Як розповіла дружина загиблого українця, версія про самогубств не відповідає дійсності і офіційно не підтверджена.

Консульський відділ посольства України в Туреччині встановив зв'язок з крюїнговою компанією, командою судна і рідними загиблого моряка, надається необхідне Консульське сприяння.

Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...