
В Одесі за добу поховали 28 людей, які померли через коронавірус. У мережі пишуть, що могили для загиблих нібито риють і вночі. Відповідне відео зняв чоловік, який втратив матір через COVID-19. Кадри опублікували в Telegram-каналі "Одеса INFO " у п'ятницю, 29 жовтня, передають Патріоти України.
"Хлопець, який днями втратив матір від COVID-19, зняв страшні кадри із західного цвинтаря. Тільки за день 28 людей ковідних поховали. Каже, що могили риють і вночі", – ідеться в повідомленні.
Сам чоловік на відео розповів, що ще добу тому було викопано дві могили, проте тепер там з'явилося ще 28 ям. Раніше він розповідав, що в одному з похоронних бюро в Одесі черги. Його батьки разом захворіли на коронавірус. Батько мав 35% ураження легень, а у мами – 75%. Обидва були невакциновані.
"67 осіб ховає агентство в день, що померли від коронавірусу. Поки я оформлював документи мами, викотили чотирьох у морг. Можливо, ця історія дасть розуміння про серйозність проблеми", – сказав він.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...