Могили риють навіть уночі: Одесит, що втратив матір через COVID-19 , показав відео з міського цвинтаря

В Одесі за добу поховали 28 людей, які померли через коронавірус. У мережі пишуть, що могили для загиблих нібито риють і вночі. Відповідне відео зняв чоловік, який втратив матір через COVID-19. Кадри опублікували в Telegram-каналі "Одеса INFO " у п'ятницю, 29 жовтня, передають Патріоти України.

"Хлопець, який днями втратив матір від COVID-19, зняв страшні кадри із західного цвинтаря. Тільки за день 28 людей ковідних поховали. Каже, що могили риють і вночі", – ідеться в повідомленні.

Сам чоловік на відео розповів, що ще добу тому було викопано дві могили, проте тепер там з'явилося ще 28 ям. Раніше він розповідав, що в одному з похоронних бюро в Одесі черги. Його батьки разом захворіли на коронавірус. Батько мав 35% ураження легень, а у мами – 75%. Обидва були невакциновані.

"67 осіб ховає агентство в день, що померли від коронавірусу. Поки я оформлював документи мами, викотили чотирьох у морг. Можливо, ця історія дасть розуміння про серйозність проблеми", – сказав він.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...