"Моя голубко, та за ці гроші я сама відповім на дзвінки, зроблю собі чай": Сумська розповіла про своїх помічниць

Приготування їжі для себе та чоловіка актриса принципово не довіряє нікому.

Українська актриса Ольга Сумська повідомила, що не готова платити $500 (приблизно 14 тис. грн) асистентці, яка допомагатиме їй носити сумку, заварювати чай і відповідати на телефонні дзвінки. Про це вона розповіла в інтерв'ю, яке вийшло 9 січня на YouTube-каналі української співачки Ольги Горбачової, повідомляють Патріоти України.

"Підійшла до мене недавно дівчина: "Візьміть мене на роботу". "Яку ти зарплату хочеш?" – "$500 мене влаштує". "Моя голубко, та за ці гроші я сама відповім на дзвінки, зроблю собі чай і буду носити сумочку, вибачте мені", – заявила актриса.

Сумська зізналася, що також не користується послугами помічниці в господарстві, яка б готувала замість неї. "Я кайфую від стану домогосподарки, яка варить борщ для своїх близьких. І нічого героїчного в цьому немає. І як би я якусь помічницю підпустила? Вона ж зробить, що [чоловік Віталій] Борисюк їсти не буде! Навіщо мені це треба? Тому нікого не підпускаю. Так, у мене зараз є помічниці, вони хоча б прибирають нашу квартиру", – розповіла Сумська.

Наддержавне: У росіян на МКС закінчилась їжа, рятувати "встающих с колен" довелось американцям

вівторок, 19 січень 2021, 20:15

Поки режим Путіна тицяє дулі всім і вся у світі, доводячи свою удавано поновлену наддержавність, виник черговий епічний провал у "вітрині" російського лідерства. Через повторне перенесення рейсу на МКС у російських космонавтів закінчились харчові запас...

На Дніпропетровщині пожежа обрушила муровану церкву Феодосія Чернігівського: Епічний подвиг вогнеборців потрапив на світлини (фотофакти)

вівторок, 19 січень 2021, 20:07

У селі Новоолександрівка Дніпропетровської області горів храм Української православної церкви Московського патріархату, повідомляють Патріоти України з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій. . "Прибувши на місце, рятувальники встановил...