"Моя італійська вілла": Тетяна Чорновол перетворила свій будинок на диво за допомогою фарб та "дрібнички з АТБ" (фото)

Ексдепутатка Тетяна Чорновол похизувалася своїм будинком, який розмалювала фрескам, а також розкішною рожевою трояндою, яка цвіте у її саду. До речі, квітку Чорновол купила у звичайному супермаркеті. Про це ексдепутатка розповіла на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

«Моя італійська вілла... Будинок 90-тих перетворився на віллу завдяки фрескам і трояндам. За два дні розписала чотири вікна на хиткій драбині. Спочатку було страшнувато, потім не до того – справа захоплює.

А тепер розкажу вам про рожеву троянду на стіні. Вона з АТБ з їх фірмової корзини з шматтям та побутовими дрібничками. Завжди туди заглядаю.

Троянда привернула мою увагу жагою для життя. Вона була з залишків, невеликий жмуток, загорнутий в поліетилен, що геть всох та втратив товарний вигляд. Проте я помітила численні бліді паростки, що пробилися з коріння. Вона так хотіла жити!

Я вирішила дати їй шанс. Розчулена і з почуттям поваги до її боротьби я заплатила... 15 грн. За два роки вона донесла троянди аж під вікно моєї спальні на висоті 6 метрів...», – написала Чорновол.


Хіти тижня. Навмисно не вигадаєш: Голі актори влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму (відео)

неділя, 25 липень 2021, 13:00

Голі актори фільмів для дорослих влаштували погоню зі стріляниною за оператором після зйомок порнофільму у покинутій церковній школі в США. Про це повідомляє NewscenterABC11, передають Патріоти України. Інцидент стався в місті Меридіан, штат Міссісіпі,...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.