"Моя любов!": Ольга Сумська звернулася до доньки, що живе у РФ (фото)

Відома українська актриса Ольга Сумська публічно звернулася до своєї старшої доньки Антоніни Паперної, яка живе зі своїм чоловіком у РФ та нічого не говорить про війну. Артистка привітала її з днем народження. 1 червня Паперній виповнилося 33 роки, повідомляють Патріоти України.

Сумська опублікувала у Stories рідкісні фото з донькою. На них вони позують з квітами та святковим тортом. Вочевидь, під час святкувань до повномасштабної війни, коли Паперна ще їздила в Україну.

Актриса назвала доньку "рідненькою" та написала, що вона її любить. Сумська неодноразово казала, що не стане відмовлятися від Паперної через те, що вона не висловлює свою позицію щодо війни публічно.

"Доця! З днем народження, рідненька! Моя любов", - написала Сумська.


Продавець машин розповів, яких авто потрібно уникати, тому що це повний "провал"

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:28

Автодилер Джеймс з Chops Garage, який робить покупки на британських автомобільних аукціонах Coхpart і Private Sales, показав, на які авто не варто витрачати гроші і час. Він показав вживану Toyota Yaris T Sport синього кольору з великим пробігом, перед...

У самотності є термін: Учені розповіли, як надовго ми можемо залишити собаку наодинці

понеділок, 2 жовтень 2023, 10:57

Як би ми не любили своїх вихованців, час від часу нам доводиться залишати їх самих. При цьому дослідники виявили, що на час, який тварина може провести на самоті, впливають два основні чинники - вік і порода, пише Daily Mail, передають Патріоти Україн...