"Молода республіка" встає з колін: ​Українців повеселив "спонсор" "ДНР", нагороджений за захоплення Криму: (фото, відео)

Окупанти в Донецькій області вирішили відновити науково-експериментальний комплекс при інституті кольорових металів в окупованому Донецьку. Про це йдеться в матеріалі окупаційного каналу "Юніон".

На відео звернув увагу користувач Twitter під ніком Necro Mancer, зазначають Патріоти України. Окупанти запевняють, що знайшли інвесторів з Росії та Туреччини.

"Складно повірити, але через 2 місяці обладнання цього цеху буде відновлено, тут почнуться виробництво і випуск продукції, яка заполонить республіканський ринок і не тільки", - наводить користувач фрагмент матеріалу окупаційного каналу.

До окупації Донбасу російськими військами інститут займався переробкою кольорових і дорогоцінних металів, розробляв технології виготовлення припоїв. Тепер будівля заводу практично зруйнована, обладнання викрадено.

"Насправді справи йшли набагато гірше": заступник директора Чорнобильської АЕС розповів про те, що не потрапило до культового американського серіалу

неділя, 21 липень 2019, 10:05

У Телесеріал Чорнобиль від HBO досить точно зобразили трагічні події 1986 року, проте в серіалі присутня чимала частка художнього вимислу. Про це Business Insider розповів колишній заступник директора Чорнобильської АЕС Олександр Коваленко, який в 1986...

"Від кулі бандерівського снайпера": Після візиту в столицю України на Росії "поховали" відому російську телеведучу

неділя, 21 липень 2019, 9:24

У мережі написали нібито про смерть російської пропагандистки і телеведучої Дани Борисової від кулі військових ЗСУ на Донбасі. Про це повідомляють користувачі інтернету в Twitter, передають Патріоти України. Так, в мережі опублікували фотографію Борисо...