"Молода республіка" встає з колін: ​Українців повеселив "спонсор" "ДНР", нагороджений за захоплення Криму: (фото, відео)

Окупанти в Донецькій області вирішили відновити науково-експериментальний комплекс при інституті кольорових металів в окупованому Донецьку. Про це йдеться в матеріалі окупаційного каналу "Юніон".

На відео звернув увагу користувач Twitter під ніком Necro Mancer, зазначають Патріоти України. Окупанти запевняють, що знайшли інвесторів з Росії та Туреччини.

"Складно повірити, але через 2 місяці обладнання цього цеху буде відновлено, тут почнуться виробництво і випуск продукції, яка заполонить республіканський ринок і не тільки", - наводить користувач фрагмент матеріалу окупаційного каналу.

До окупації Донбасу російськими військами інститут займався переробкою кольорових і дорогоцінних металів, розробляв технології виготовлення припоїв. Тепер будівля заводу практично зруйнована, обладнання викрадено.

Такого не було навіть влітку: Кримські пляжі посеред осені заполонили відпочиваючі (фото)

вівторок, 12 листопад 2019, 21:18

Листопад не став перешкодою жителям окупованого Криму, щоб приймати сонячні ванни і купатися в морі. На півдні України тримається тепла погода, яка все ще дозволяє проводити вільний час на пляжах. Про це свідчать фотографії блогера RoksolanaToday&Крим,...

Згорите зі мною: У Києві молодик влаштував акт самоспалення в залі ігрових автоматів

вівторок, 12 листопад 2019, 21:00

У Києві чоловік вирішив влаштувати акт самоспалення. Інцидент стався в залі ігрових автоматів на вул. Попудренка, 9а, у Дарницькому районі, передають Патріоти України. Вночі 12 листопада молодий чоловік зайшов до приміщення "Лото Золото" з рідиною для ...