У компанії-забудовнику запевняють, що мають усі дозвільні документи.
21 грудня під Міністерством внутрішніх справ пікетували мешканці аварійних будинків, що знаходяться за адресами: вул. Макарівська, 1 та вул. Академіка Ромоданова, 19. Вони прийшли просити захисту від свавілля так званих “активістів”, які погрожують їм та намагаються блокувати проєкт реновації аварійного житла у Шевченківському районі столиці. За активну позицію у підтримці забудовника “ІНТЕРГАЛ-БУД” мешканців постійно шантажують та надсилають погрози. Про це розповіла громадська активістка Ольга, передають Патріоти України.
“Ми просимо, аби нас захистили, захистили наші родини. Тому що постійно отримуємо погрози. А два тижні тому на мене напали, коли я з дитиною поверталася додому з магазину. Мене побили, а дитину налякали”, - розповідає жінка.
Кадри погрому будмайданчику виклав у мережі «Фейсбук» Олег Симороз — один з тих, хто керує акціями проти забудови. Понад 50-ти молодиків у балаклавах, яких звезли мікроавтобусами, атакували будівельний майданчик на вулиці Макарівській. Розтрощили паркан та спалили вагончики. Автор відео заявив, що будівництво начебто ведеться в історичному ареалі.
У компанії-забудовнику запевняють, що мають усі дозвільні документи. Зокрема, на реалізацію першого етапу будівництва — зведення підпірної стіни на схилі. А заяви псевдоактивістів про нібито охоронну зону ЮНЕСКО — не відповідають дійсності. Як і розмови про парк — вже багато років на місці забудови звалище та незаконні гаражі. Розповсюджують фейки з єдиною метою — шантажувати забудовника. Але компанія принципово не бажає платити псевдоактивістам та їх спонсорам.
“Є дозвільні документи від департаменту охорони культурної спадщини Міністерства культури та інформаційної політики. Проєкт на реалізацію першого етапу будівництва зареєстрований — зведення підпірної стіни на схилі. Всі необхідні дозвільні документи у компанії є”, — розповідає Сергій Алтинніков, керівник проєктів ТОВ “БК “ІНТЕРГАЛ-БУД”.
Забудовник скаржиться – правоохоронці не поспішають з розслідуванням. Хоча відомі імена організаторів погрому – Олег Симороз особисто розмістив відео про напади в інтернеті.
“Подали заяву до правоохоронних органів за частиною 2 статті 194 Кримінального Кодексу — навмисне пошкодження та знищення майна групою осіб шляхом підпалу. Покарання, передбачене за цією статтею, позбавлення волі на термін від 3 до 10 років”, — заявив юрист компанії Ігор Клименко.
З мешканцями Макарівської поспілкувався радник міністра МВС Іван Варченко та пообіцяв взяти справу під контроль. Люди дуже сподіваються, що звернення до Арсена Авакова захистить їх від нападників. Адже вже біля сотні родин домовилися з компанією про отримання нових квартир замість аварійного житла. Мешканці навіть виставили біля воріт будмайданчика свій патруль.
Народний депутат України VIII та IX скликання, з березня 2022 року — військовослужбовець ЗСУ, полковник Сергій Рудик з нагоди інавгурації Дональда Трампа жартома одягнув шкарпетки з його зображенням. Фото опубліковано на сторінці Рудика в Facebook, пер...
У Києві 67-річний чоловік місяцями труїв свою 60-річну цивільну дружину. Причиною смерті жінки стала хвороба печінки, викликана отруєнням хімічною речовиною, яку їй підсипав у їжу чоловік. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури, передають ...