
Падіння уламків збитої російської ракети у Києві було зафіксоване на камеру стеження, відео з якої вдалося отримати кореспондентам ТСН. Про це йдеться у включенні ТСН, передають Патріоти України
Так, кореспондентка Наталка Нагорна повідомила, що отримала унікальні кадри з камер стеження, які встановила для себе інноваційна автохімчистка самообслуговування у районі станції метро "Почайна".
На відео з камер стеження був зафіксований момент, коли уламок російської ракети впав між автомобілями і ледь не влучив у пасажирську маршрутку. На щастя, машинам дивом вдалося проскочити місце падіння уламка і вони залишилися непошкодженими.
Великий уламок ворожої ракети, який горів, уже встигли і загасити, і прибрати з місця падіння. Рух транспорту відновили наразі лише частково. Що це за ракета, уламки якої впали в цьому районі, мають встановити експертизи.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...