Момент загибелі протестувальника в Білорусі потрапив на відео - в інших людей кидали гранати

У мережі з'явилося відео моменту смерті одного з учасників протесту в Мінську.На кадрах видно, як автозак, який до цього в'їхав у натовп протестуючих, їхав на повній швидкості, в цей момент на нього вибіг чоловік. Автозак збив протестувальника і майже наїхав на нього, в цей момент спецтранспорт почало похитувати в різні боки, передають Патріоти України.

Далі автозак не зупинився, а швидко поїхав вперед. Чоловік залишився лежати на дорозі, до нього підбігли інші протестуючі.

"Так, є відомості про одного загиблого. Це сталося в результаті наїзду спецтранспорту на учасників акції. Три людини серйозно постраждали, один загинув в результаті черепно-мозкової травми", - розповів представник правозахисного центру "Весна" Валентин Стефанович.

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

"Их нравы": Росіянин розчленував і згвалтував дочок своєї коханої (фото, відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:15

Віталій Молчанов раніше був судимий за вбивство, згвалтування, насильницькі дії сексуального характеру, незаконне позбавлення волі і наругу над тілами померлих. У російському Рибінську сталася страшна історія: тут чоловік убив і згвалтували двох неповн...