Український співак Діма Монатік 26 травня дав благодійний концерт в одеському клубі, де йому вдалося зібрати 550 тисяч гривень для лікарні, яка допомагає пораненим військовим, повідомляють Патріоти України.
Однак користувачі мережі назвали виступ у клубі ганьбою. Вони вважають, що артист повинен був перенести концерт, адже саме в цей день Росія запустила ракети по Дніпру.
Як відреагувала мережа
Однак знайшлися і ті користувачі мережі, які підтримали артиста, серед них і його дружина Ірина. Вона написала в коментарях: "Пишаюся тобою, коханий, скільки добра ти робиш на користь людей і держави! Ти надзвичайний приклад для наших синів! Скільки потрібних, світлих емоцій ти подарував людям, музично-танцювальна терапія, та ще й матеріальна допомога нашим бійцям! Продовжуємо робити все, що в наших силах, щоб наближати перемогу України".
Артист не став мовчати і різко відповів всім незадоволеним фанатам: "Я сподіваюся, ви це написали всім, хто вчора дав концерт".
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...