У середу, 27 серпня, у Венеції стартує 82-й Венеційський міжнародний кінофестиваль. На кінопалаці на острові Лідо підняли російський прапор серед інших прапорів учасників знаменитої кіноподії, передають Патріоти України.
Над кінопалацом у Венеції на острові Лідо, де проходитимуть основні події фестивалю, підняли прапори країн-учасниць цьогорічного 82-го Венеційського міжнародного кінофестивалю, і серед них на флагштоці знову розвивається прапор країни-агресорки Росії, яка 11 років, з них три з половиною роки повномасштабно, веде неспровоковану і криваву війну проти України.
На це звернула увагу Катерина Марголіс, російська художниця, письменниця, яка живе і працює у Венеції і активно висловлює у своїх соцмережах протест проти війни Росії проти України і нещадно критикує російських лібералів, яких відносять до так званих «хороших русских».
«Все пов’язане. Московським тижнем кіно з Вуді Алленом справа не обійшлася. Сьогодні у Венеції відкривається кінофестиваль. Усі фільми та прапори у гості будуть до нас. І я не вірю своїм очам: фашистський триколор РФ гордо майорить над головним входом та червоною доріжкою. Той, під яким щодня бомблять, катують, вбивають та ріжуть горло українцям. У прямому та переносному сенсі», — написала Марголіс.
Вона припустила, що поява російського прапора може пояснюватися участю у позаконкурсних показах нового документального фільму російського режисера Сергія Сокурова Щоденник режисера.
«Сокуров, попри свою загальну амбівалентність і гутаперчивість, свого часу захищав Сенцова і навряд чи це його ініціатива. Натомість продюсери італійці з великими симпатіями… ну ви зрозуміли. Як, втім, і керівництво», — додала вона.
Вона нагадала, як минулого року Венеційський кінофестиваль, попри численні протести, показав пропагандистський фільм колишньої працівниці Russia Today Анастасії Трофімової Росіяни на війні, знятий на окупованих Росією територіях України і який показує війну очима російських окупантів. Марголіс вважає появу російського триколора над входом започаткуванням нового тренду. І порівняла фестивальну червону доріжку із кривавою.
«А цього року злочинний російський триколор над входом ще до початку фестивалю ясно позначає новий тренд. І червона доріжка венеціанського кінофестивалю продовжує криваву килимову доріжку, розстелену злочинам РФ. Цього не можна допустити», — додала вона.
Щоденник режисера Сергія Сокурова — це документальний фільм за його особистим щоденником, який він вів з 1961 по 1995 рік. В ньому він рефлексує на тему основних подій історії пізнього періоду СРСР, його розпаду і становлення Росії.
Крім того, на цьогорічному Венеційському фестивалі також покажуть фільм французького режисера Олів'є Ассаяса Кремлівський чарівник, який вже встиг набути скандальної слави. Роль російського диктатора Путіна у фільмі зіграв британський актор Джуд Лоу. Фільм знятий за однойменною книгою Джуліано да Емполі про Росію у 1990-х роках. Головний герой фільм телевізійний продюсер Вадим Баранов, який став політтехнологом майбутнього російського диктатора Володимира Путіна. Прототипом Баранова вважають російського політика, ідеолога «проєкту Новоросія» Владислава Суркова.
У програмі Венеційського фестивалю Orizzonti Short Films, в якій беруть участь короткометражні фільми, потрапив український фільм "Недоступні" режисера Кирила Земляного. Стрічка розповідає про хлопця, який з початком повномасштабного вторгнення РФ віддає всі сили волонтерству.
В основному конкурсі кінофестивалю візьме участь 21 фільм, і серед них нові роботи Паоло Соррентіно, Ноа Баумбаха, Кетрін Бігелоу, Гільєрмо дель Торро, Джима Джармуша, Франсуа Озона та інших.
82-й Венеційський міжнародний кінофестиваль пройде з 27 серпня по 6 вересня.
Часто говорять, що путін і його поплічники косплеять іншого московського людожера — сталіна. Однак з 2014 не бракує доказів, що у діях путіна проглядають паралелі з гітлером. А сучасний рашизм з інших тоталітарних ідеологій найближче, певне, саме до на...
У Польщі депутатка міської ради Гданська від Громадянської коаліції Сільвія Цісонь облаяла таксиста з України, порадивши йому «повертатися до своєї країни». Про це повідомляють польські ЗМІ RFM24 та Onet, передають Патріоти України. Як стверджує політи...