Мортуси Степанова вражають "супер-екіпіровкою": Чоловіка, у якого посмертно виявлено COVID-19, ховала "коронавірусна" бригада в шортах (фото)

Куди витрачають мільярди гривень з фонду боротьби з коронавірусом, залишається загадкою для громадян України.

У місті Шепетівка Хмельницької області чоловіка, у якого після смерті під час судмедекспертизи було виявлено коронавірус, ховала похоронна бригада в шортах. Фото цього процесу з’явилося у соцмережі, передають Патріоти України.

На фото видно, що працівники ритуальної служби одягнені в захисні халати і маски, але при цьому в шортах, тобто з голими ногами.

Як свідчить оприлюднене лікарське свідоцтво смерть, чоловік помер «на території Хмельницької міської інфекційної лікарні», але не в стаціонарі. У свідоцтві про смерть у графі про причину смерті вказано інфаркт міокарда.


Проте, як повідомляє сайт Шепетівки, у чоловіка посмертно підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію Covid-19. Перший ПЛР-тест на основі біоматеріалу взятого у нього з носоглотки показав негативний результат. Другий ПЛР-тест, проведений на основі біоматеріалу, взятого із легень, показав позитивний результат.

Українським водіям готують "сюрприз" з додатком "Дія": Що потрібно знати

четвер, 1 жовтень 2020, 17:45

Автовласникам в Україні готують приємний сюрприз - передавати право на водіння вони зможуть у мобільному додатку "Дія". Відповідну постанову вже схвалили в уряді, передають Патріоти України. Для того, щоб поділитися своїм техпаспортом з іншою людиною, ...

Бережіться! Лікар назвав небезпеку COVID-19, яка відрізняє його від грипу

четвер, 1 жовтень 2020, 17:15

Коронавірусна інфекція дійсно значно небезпечніша за навіть найсильніший грип. Зокрема, смертність від останнього у п’ять разів нижча, ніж від COVID-19. Про це заявив провідний спеціаліст Медичного центру Тель-Авіва в області лікування інфекційних зах...