Московський патріархат вивіз з Національного заповідника "Чернігів стародавній" мощі трьох святителів

На фоні відлучення собратів від розпорядження мощами Києво-Печерської угодників, чернігівські ієрархи УПЦ МП вирішили перевезти святині з державного закладу у свій новозбудований сакральний комплекс.

Чернігів. Троїцький собор

Мощі святих зникли кілька днів тому. Їх незаконно перемістили до новозбудованого храму, котрий наразі не підлягає вилученню з власності УПЦ МП.

«Стало відомо, що ці мощі без погодження з Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній» були переміщені з Троїцького собору до храму Всіх святих Чернігівських Святих», – заявила завідувачка відділу музейної та науково-фондової діяльності Національного заповідника «Чернігів стародавній» Ольга Травкіна.

Здійснивши свавілля, представники УПЦ опублікували у фейсбук на сторінці новоствореного Храмового комплексу «Всіх святих Чернігівських» прохання про «передачу на необхідний період часу для молитви та духовного поклоніння» мощів усіх трьох святих.

Їх врятували з Маріуполя, але...: На Вінниччині загинуло 9 тонн червонокнижної риби

середа, 4 жовтень 2023, 20:29

В аквафермі на Ладижинському водосховищі на Вінниччині загинуло близько 9 тонн червонокнижної риби. Це 3000 екземплярів, серед яких маточні поголів’я осетра та білуги. Про це повідомляють у Вінницькому рибоохоронному патрулі, передають Патріоти України...

Продавали зброю і дитячу порнографію: СБУ викрила понад 60 кліриків УПЦ МП

середа, 4 жовтень 2023, 20:01

Служба безпеки веде системну боротьбу з підривною діяльністю російських спецслужб та криміналітету у релігійному середовищі України. Зокрема, з початку повномасштабної агресії РФ за матеріалами СБУ розпочато 68 кримінальних проваджень щодо представникі...