Москва і миролюбство - речі несумісні: У Фінляндії демонтували лицемірний пам'ятник, отриманий у подарунок 33 роки тому

З самого початку, після отримання скульптури, вона викликала гостру дискусію в суспільстві. Однак вся недоречність такої сумнівної прикраси фінської столиці стала очевидною "батькам міста" цьогоріч.

У столиці Фінляндії демонтували отриманий у подарунок від СРСР у 1989 році пам'ятник Мир у всьому світі. Про це повідомив фінський телеканал Yle, передають Патріоти України.

Пам'ятник належить Художньому музею Гельсінкі та буде доставлений на склад у регіоні Східна Всемаа. Через великі розміри його планують перевезти з Гельсінкі морем баржею.

Повідомляється, що Гельсінкі отримав монумент від Москви у 1989 році, відкрили його у 1990 році, і вже тоді пам'ятник викликав багато дискусій.

Троє студентів облили монумент смолою і обліпили пір'ям у 1991 році, щоб донести до суспільства думку про те, що подарована статуя не підходить Гельсінкі.

Громадська дискусія про доречність пам'ятника також спалахнула останніми місяцями після нападу Росії на Україну. Навесні на постамент нанесли напис "світові гроші", а до рук людських постатей пам'ятника вклали прапори України. На місці пам'ятника міська влада має намір обладнати тротуар."Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...