Москва "палає": Росія оновила антирекорд добового зараження на коронавірус

У Росії на 19 жовтня виявили рекордні показники нових випадків зараження коронавірусом, за добу зафіксовано 15 982 випадків в 84 регіонах, повідомляють Патріоти України з посиланням на оперативний штаб з контролю і боротьби з поширенням інфекції РФ.

Найбільше заражень зареєстровано в Москві (5376), Санкт-Петербурзі (686) і Московської області (466). Найменші показники зафіксовані в Чеченській республіці (7) і Ненецькому автономному окрузі (4). За добу померли 179 осіб, повністю одужали - 5328.
Всього з початку пандемії в Росії виявили 1 415 316 випадків коронавируса в 85 регіонах, 24 366 летальних випадків і 1 075 904 одужання.
Як заявляв головний алерголог-імунолог МОЗ, академік РАН і РАМН Рахім Хаитов, основним «постачальником» коронавируса в країні є «відпускники». За його словами, 90% тих, що заразилися - ті, хто повертаються з відпочинку. Член комітету Держдуми з охорони здоров'я Борис Менделевич пов'язав різке зростання з ігноруванням заходів безпеки і запізнілим посиленням контролю.

В окупованому Дебальцевому випускний провели на вокзалі (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 8:23

На непідконтрольній Україні території Донецької області випускники провели своє головне свято на залізничному вокзалі. Випускний пройшов в порожній залі очікування окупованого Дебальцевого. Про це розповів у своєму Telegram-каналі блогер, який пише під...

Нещасна у лікарні, попереду дорогі операції: На Черкащині мама учениці зламала хребет під час шкільних "відпрацювань" (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 8:17

У м. Сміла Черкаської області під час ремонту в навчальному закладі серйозно постраждала мама однієї зі школярок. Молода жінка в результаті падіння з драбини зламала хребет. Попереду дорогі операції та лікування, передають Патріоти України. Про НП у шк...