
На зборах представників Бундесліги 1 та Бундесліги 2 одразу вісім клубів проголосували за те, щоб припинити благодійні пожертви на користь України, повідомляє Sportschau.
Нагадаємо, матчі обох чемпіонатів досі у повному обсязі транслюються на російському телеканалі "Матч ТВ". Після 24 лютого 2022 року було вирішено, що німецькі клуби всі доходи від продажу прав на телетрансляції передаватимуть на допомогу Україні. Тепер низка команд закликали перераховувати "криваві" гроші у свою казну, як це передбачено регламентом. Які саме клуби виступили з такою ініціативою – не вказується.
На щастя, 26 клубів проголосували за продовження пожертв, а ще два клуби утрималися.
До слова, "Матч ТВ" має право транслювати Бундеслігу ще протягом двох років – контракт укладено до кінця сезону 2024/25.
Кабінет Міністрів України розпочав масштабне оновлення системи бронювання військовозобов’язаних. 30 травня уряд ухвалив постанову, яка до 1 вересня 2026 року має повністю змінити підходи до бронювання для бізнесу та працівників. Підприємствам надали пе...
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...