Москва знов наступає на "імперські граблі": "Переживання РФ за репутацію СРСР – теж саме, що Німеччина відстоювала б ідеї нацизму", - провідний актор серіалу "Чорнобиль"


Британський актор Джаред Харріс, який зіграв у сенсаційному серіалі «Чорнобиль» вченого Валерія Легасова, прокоментував звинувачення сучасних комуністів РФ у тому, що серіал паплюжить образ радянської влади, зазначають Патріоти України.

«Це не дивно, історія розгортається в Радянському Союзі, хоча зачіпає більшою мірою Україну і Білорусь. Хоча мене дивує, чому Росія бере на себе рішення, які ухвалювалися в СРСР. Радянського Союзу вже давно немає, і Росія, як Україна і Білорусь, вже давно незалежні країни. І я не розумію, чому в Росії ці звинувачення беруть на свій рахунок. Звинувачується адже Радянський Союз», – сказав актор в інтерв’ю «Апострофу».

Він ще раз наголосив, що тоді РФ та інші пострадянські країни жили під керівництвом уряду СРСР, якого давно немає, а нині існує демократія.

«І дуже дивно, що Росія так печеться про репутацію Радянського Союзу. Це теж саме, що Німеччина відстоювала б ідеї націонал-соціалізму 30-40-х», – зазначив Харріс.

Також він розповів, що мав можливість прогулятися по Києву в перерві між зйомками, але відвідати Чорнобиль не планує.

«Ні, у Чорнобилі я не був. Знаю, що люди їздять туди, але це все ще ризиковано. Думаю, моя дружина була б не в захваті від такої ідеї (сміється)», – сказав актор.

Харріс згадав, що, коли сталася катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції, він жив у Лондоні. Стежив за новинами, в яких звучали попередження про радіоактивні хмари, радили пити молоко і не випускати тварин.

«Не так багато було інформації і люди збирали якісь факти по крупицях. Реальну картину я дізнався вже з сюжету серіалу. Хоча, звичайно, він не розкриває тих масштабів, він триває всього п’ять годин. Всі обставини ви дізнаєтеся, коли вже починаєте шукати інформацію, поглиблюватися, читати про це у книжках», – розповів актор.

Творці популярного серіалу «Чорнобиль» розмірковують над можливістю зйомки продовження фільму.

З архіву ПУ. "В Россию пришла ответка: зверье вернулось с Донбасса. Разочарование от не взятого Львова, Киева и Берлина. Ведь Путин обещал весь мир", - Степова

середа, 13 листопад 2019, 23:55

Закон бумеранга ще ніхто не відміняв. Недонадімперія пожинає посіяне нею зло. Про це у своєму блозі пише Олена Степова, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "С 2014-го года, когда я увидела, как к нам на Луганщину из Ростова заходят рус...

"Протримався тільки шість тижнів": Канадський хокеїст розповів про жахи життя в Росії

середа, 13 листопад 2019, 23:51

Джеймі Макленнан поскаржився, що його одноклубники курили прямо в автобусі, який віз їх з аеропорту. Канадський ексхокеїст магнітогорського "Металурга" Джеймі Макленнан порівняв своє життя під час роботи в Росії з перебуванням у в'язниці, передають Пат...