Моторошна ДТП: У Китаї автобус впав в ущелину і вибухнув

Інцидент стався близько 17:30 за місцевим часом в результаті обвалу ділянки дороги по вулиці Наньдацзе міста Сініна.

Дві людини зникли безвісти та ще 13 отримали поранення в результаті падіння автобуса в ущелину, утворену в проїзної частини в результаті обвалу ґрунту в провінції Цинхай на північному заході Китаю, повідомляють Патріоти України.

Інцидент стався близько 17:30 за місцевим часом в результаті обвалу ділянки дороги по вулиці Наньдацзе міста Сініна, столиці провінції. Пасажирський автобус звалився у провалля, після чого пролунав вибух. Наньдацзе є дуже переобтяженою вулицею міста.

Рятувальники протягом довгого часу не можуть знайти зниклих безвісти. Всі поранені були негайно доставлені до найближчого госпіталю для надання медичної допомоги. Пацієнтів в критичному стані немає. Наразі проводиться розслідування причин події.

З архіву ПУ. Ромцю, не плач! - Сядуть усі: Американське правосуддя покарало знакового росіянина

субота, 18 січень 2020, 17:30

Якщо рецидивіст "буде вести себе добре", то зможе покинути пенітенціарну установу в 70 років, після чого його відправлять доживати свій вік в Росії. За деякими даними, бандит втік в США, рятуючись від найманого вбивці. Російський "злодій в законі" Ражд...

Їх небагато, але вони справжні: Кондратюк назвав імена російських артистів, котрі всупереч всьому підтримують Україну, бо правда їм дорожче імперського "величия" і "кісток з кремлівського столу"

субота, 18 січень 2020, 17:22

Серед них – народна артистка Росії Лія Ахеджакова. За словами Кондратюка, до проукраїнських артистів можна також віднести російського музиканта, лідера групи "Машина часу" Андрія Макеревича, публіциста Віктора Шедеровича "і ще кількох людей". Кондратюк...