В Оболонському районі Києва у п'ятницю вранці, 8 листопада, між Собачим гирлом та Верблюжою затокою, затонуло судно. Як написала прес-служба КАРС "Київська служба порятунку" на своїй сторінці у Facebook, на місце НП одразу виїхали рятувальники та водолази, передають Патріоти України.
Видання "Інформатор" написало, що першими судно побачили працівники теплохода, який пропливав поруч. Вони і викликали екстрені служби. Після транспортування судна до берега, водолази обстежили транспортний засіб – всередині нікого не виявили.
На дні яхти знайшли велику пробоїну. Попередньо, вона утворилася в результаті зіткнення з буйом, після якого судно заповнилося водою і пішло на дно. Також були знайдені документи, завдяки яким вдалося знайти власника яхти. На сторінці "Київ Оперативний" у Facebook зазначили, що НП трапилася неподалік від яхт-клубу.













За часів задекларованої загальної рівності радянські громадяни все одно знаходили способи продемонструвати свій високий соціальний статус. Оцінити фінансове становище родини можна було з першого погляду на її житло, предмети інтер'єру, гардероб чи наяв...
Для призначення пенсії в Україні ключову роль відіграє страховий стаж, а не лише записи в трудовій книжці, передають Патріоти України. Після 1 січня 2004 року до стажу зараховують лише періоди, за які сплачувалися страхові внески, нагадали у Пенсійному...