
У Запорізькій області в місті Енергодар у вівторок, 2 березня, наклала на себе руки військовослужбовиця Національної гвардії України (НГУ). Трагедія сталася на Запорізькій АЕС, де жінка несла службу. Військовослужбовиця 1987 року народження служила за контрактом. Про це повідомило джерело у правоохоронних органах, передають Патріоти України.
Жінка прийшла на роботу й о 13:00 заступила на службу для несення охорони порядку. Вона отримала зброю, після чого пішла на своє місце і застрелилася. У момент самогубства поруч із нею нікого не було. За цим фактом розпочато розслідування за ч. 1 ст. 115 КК України – вбивство, з позначкою "самогубство".
Багато українців продовжують працювати, навіть попри те, шо отримують пенсійні виплати. Та постає запитання: якщо людині призначили групу інвалідності, то чи може вона отримувати і пенсію, і зарплату, якщо влаштується на роботу. Детальніше про це розпо...
У Львові лікарі врятували 101-річну пацієнтку з ішемічним інсультом. Їй провели тромболітичну терапію, спрямовану на розчинення тромбів усередині кровоносних судин. Наразі жінку вже виписали додому, повідомили в Університетській лікарні ЛНМУ імені Дани...