
У Запорізькій області в місті Енергодар у вівторок, 2 березня, наклала на себе руки військовослужбовиця Національної гвардії України (НГУ). Трагедія сталася на Запорізькій АЕС, де жінка несла службу. Військовослужбовиця 1987 року народження служила за контрактом. Про це повідомило джерело у правоохоронних органах, передають Патріоти України.
Жінка прийшла на роботу й о 13:00 заступила на службу для несення охорони порядку. Вона отримала зброю, після чого пішла на своє місце і застрелилася. У момент самогубства поруч із нею нікого не було. За цим фактом розпочато розслідування за ч. 1 ст. 115 КК України – вбивство, з позначкою "самогубство".
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...