
У Тернополі жінка втопила свою малолітню дитину у ванній, після чого намагалася накласти на себе руки. Наразі вона перебуває в реанімації. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Тернопільській області, передають Патріоти України.
Як зазначається, близько п'ятої години ранку 7 листопада до правоохоронців надійшло повідомлення про падіння жінки 1992 року народження з п'ятого поверху на масиві "Дружба".
На місце події виїхали слідчо-оперативна група та бригада екстреної медичної допомоги. У жінки діагностовано численні переломи, і наразі вона знаходиться у реанімації.
Як розповіла сама жінка, вона намагалася вчинити самогубство після того, як під час купання втопила свою 2,5-річну доньку. Усвідомивши, що накоїла, вона намагалася реанімувати дитину, але їй це не вдалося.
За цим фактом слідчі порушили кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини). Вирішується питання про затримання жінки відповідно до ст. 208 КПК України. Наразі триває слідство.
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...