Моторошна знахідка: На СТО під капотом Ford виявили рідкісну змію (відео)

Курйозний випадок стався днями в американському штаті Північна Кароліна. На СТО під капотом Ford Focus виявили величезного удава-альбіноса. Відео з інцидентом опублікували на YouTube-каналі видання The New York Times,передають Патріоти України.

Ford Focus 2015 року пригнали на сервіс для планового техобслуговування — заміни оливи та фільтрів. Механік підняв капот і застиг — навколо 2,0-літрового двигуна обвилася величезна 2,4-метрова змія зі світлою шкірою.

Робітники СТО побоялися діставати рептилію, а тому звернулися по допомогу до професійного змієлова Рассела Кавендера. Він швидко приїхав за викликом і витягнув змію, хоча для цього довелося відкрутити частину деталей мотора.

Змієлов пояснив механікам, що удав-альбінос не отруйний, хоча і може боляче вкусити. Рідкісний плазун не водиться в Північній Кароліні і, найімовірніше, був чиєюсь домашньою твариною.

Власник Ford Focus заявив, що змія йому не належить. Вочевидь удав втік і забрався під капот Ford Focus погрітися від теплого двигуна. Тепер шукають господаря рептилії.

Більше не "виконувач обов'язків": Шовковський став повноцінним головним тренером "Динамо"

понеділок, 11 грудень 2023, 17:30

Київське "Динамо" призначило Олександра Шовковського повноцінним головним тренером команди. Про це повідомляється на офіційному сайті столичного клубу. Деталі контракту СаШо з "біло-синіми" поки не оголосили, передають Патріоти України. До цього Шовко...

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...