
Під Києвом двоє невідомих убили ножем 53-річного чоловіка, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу поліції.
Інцидент стався в Києво-Святошинському районі, коли чоловік вийшов з маршрутки. Він йшов по одній з центральних вулиць села, а в цей час на нього напали двоє невідомих і нанесли йому три ножових поранення.
Перехожі відразу ж підбігли і намагалися надати допомогу потерпілому до прибуття медиків. Єдине, що чоловік встиг сказати, що на нього напали двоє осіб. Після цього він помер. Нападникам вдалося втекти в невідомому напрямку.
За даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України ( "Умисне вбивство"). Санкція передбачає позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Особи підозрюваних встановлюються. На місці працювала патрульна поліція, медики та слідчо-оперативна група.

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...