Моторошне видовище: Британці виявили на березі моря сотні мертвих акул (відео)

У Великобританії люди, які гуляли по пляжу, були шоковані, коли побачили, як хвилями на берег виносить десятки мертвих акул. У цілому очевидці нарахували сотню мертвих риб. Про це пише Metro, повідомляють Патріоти України.

"Яке ж сумне видовище. В якийсь момент я перестала їх рахувати, оскільки кожна нова хвиля приносила все більше трупів", - зазначила одна з очевидців.

Фахівці припускають, що на відео показана європейська акула. Вона найбільш поширена в прибережних водах Уельсу. Вони також побоюються, що акули стали жертвами браконьєрів, оскільки у них не було плавців.

Браконьєри, за інформацією видання, часто виловлюють акул, після чого обрізають їм плавники і відпускають. Їх вони потім продають на китайському ринку, де плавці використовуються для створення медичних препаратів. Через це полювання щорічно гинуть до ста мільйонів акул. Відпущена в воду риба, позбавлена плавників, занурюються на дно, де стає легкою здобиччю для хижаків.

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...