Моторошне видовище: На Буковині річки вийшли з берегів, зруйновано дамби і дороги (відео)

Щоб відновити шлях, знадобиться кілька місяців.

У Чернівецькій області через постійні зливи з берегів вийшли річки, велика вода зруйнувала дамби і дороги, повідомляють Патріоти України.

У Вижницькому районі Черемош знищив частину дамби, яка відділяє водойму від полів і будинків місцевих жителів. Співробітники управління водних ресурсів спільно з місцевими жителями зміцнюють її підручними матеріалами: стволами і гілками дерев.

Недалеко від дамби грунтові води знесли дорогу: її просто змило в кар'єр. Щоб відновити шлях, знадобиться кілька місяців.

Джерело: ТСН.ua

Загадкова смерть митрополита в окупованому Луганську: Місцеві впевнені, що Митрофана вбили

п’ятниця, 25 червень 2021, 11:44

"Прям по классике: "Батюшка скончался апоплексическим ударом". Чего им было сразу не признаться, что архиерею голову проломили? Ибо сказано: нет ничего тайного, что не стало бы явным. Непонятно только пока, они там кафедру не поделили, или афедрон", - ...

Кадри не для нервових: З'явилося відео моменту обвалення багатоповерхівки у Флориді, під завалами шукають людей

п’ятниця, 25 червень 2021, 11:15

Це кілька латиноамериканських сімей, зокрема рідна сестра першої леді Парагваю Софія Лопес Морейра, її чоловік та троє дітей. Представники єврейської громади Сарфсайда повідомили, що не можуть зв'язатися з 36 людьми, які проживали у 12-поверховому буди...