Моторошне видовище: Столицю Туреччини накрили хмари піску і пилу (фото, відео)

Хмари піску прийшли з повітряними масами з пустель Саудівської Аравії.

У суботу, 12 вересня, на столицю Туреччини, місто Анкару, обрушилася потужна піщана буря. Відео лякаючого стихійного явища було опубліковано на Twitter турецького каналу TRT World, передають Патріоти України.

Припускається, що хмари піску прийшли з повітряними масами з пустель Саудівської Аравії. Імла, що огорнула місто, заважала видимості і спровокувала значні затримки руху автотранспорту. Протягом півгодини буря затягла шаром піску і пилу видимість в радіусі кілометра. Величезну хмару пилу зафіксували камери відеоспостереження. За даними місцевої влади, в лікарні звернулися не менше шести жителів Анкари.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Просто жах якийсь: У Китаї гуска почала нестися яйцями з чорними жовтками (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 6:10

У відео, яке чоловік на ім’я Чжу розмістив у соцмережі, пояснив, що на вигляд і запах яйця - нормальні, не зважаючи на колір жовтка. . Експерту з птахівництва встановили, що можливою причиною такого феномену могло стати те, що забруднення навколишньо...