Моторошне видовище: У Чорному морі знайшли "кладовище" втоплених дельфінів із вантажем на тілі (відео)

Фахівці знайшли місце на дні Чорного моря біля окупованого Криму, де "плавають" втоплені трупи дельфінів, повідомляють Патріоти України.

"Мотузку на хвіст - і прив'язати до каменю. Так рибальський промисел замітає сліди, ховає наслідки своєї діяльності в Чорному морі. Ці дельфіни - лише кілька з тих, кого нашим волонтерам і очевидцям випадково вдалося знайти на дні моря, у Криму", - розповіли в центрі порятунку і реабілітації морських ссавців "Безтурботне море".

За словами фахівців, більшість тіл таких дельфінів залишаються в морі далеко від берега, а ті, кого знаходять викинутими на суші - лише мала частина постраждалих тварин. Центр зафіксував вже 2 167 викидів дельфінів на узбережжі Криму. Більшість тварин загинуло через прилов у рибальські сіті, перш за все - зяброві та відціджуючі (тралові).

За даними досліджень, менш як 10% дельфінів згодом виявляються викинутими на сушу, інші 90% опускаються на дно моря. Плавучість залежить від ступеня вгодованості та наявності в легенях повітря.

"Для того, щоб тіло напевно потонуло і не спливло в ході розкладання (а значить, не було потім знайдено на березі), деякі рибалки топлять їх з вантажем (як цю афаліну) або наносять проникаючі поранення в черевну порожнину", - розповіли в Центрі.

Довезти до лікарні не встигли: Під обстрілом військ РФ загинув капелан із Слов’янська - у 2014-му катували і вбили його братів

вівторок, 7 лютий 2023, 8:50

На Донеччині 4 лютого під російським обстрілом отримав смертельні поранення волонтер та капелан зі Слов'янська Ярослав Павенко. Довезти пораненого священнослужителя до лікарні не встигли, передають Патріоти України. У червні 2014 року двох братів Яросл...

Їли майже з рук: На Черкащині дикі кабани вийшли поласувати біля дороги і зібрали натовп глядачів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 7:44

На Черкащині стався дивовижний випадок. Дикі кабани вийшли до людей. Відповідне відео з'явилося вTelegram. На кадрах видно, як тварини стоять біля дороги поруч із натовпом людей, передають Патріоти України. Дикі кабани гуляли вздовж траси. Люди, побачи...