Моторошне видовище: В Індії автівку раптово повністю "засмоктало" під асфальт (відео)

У Мумбаї (Індія) автомобіль повністю провалився під асфальт і момент потрапив на відео. Подія трапилася після сильних злив, які зараз накривають регіон, тому грунти сильно розмило. На щастя, в машині нікого не було. Як стало відомо, на цьому місці був колодязь, який зацементували, але через сильний дощ все змістилося і утворився провал. Про це пише видання The Times of India, передають Патріоти України.

На місце події відразу ж прибули рятувальники і поліція – вони вжили всіх необхідних заходів для забезпечення безпеки. Муніципальна корпорація Мумбаї заявила, що "не має ніякого відношення" до інциденту.

На відео видно, як темний автомобіль швидко провалився під асфальт, а потім його поглинула мутна вода. Поруч були припарковані ще дві машини, які не постраждали.

Поруч були припарковані ще дві машини, які не постраждали

Темний автомобіль швидко провалився під асфальт

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...