Моторошні кадри: У Стамбулі у прірву впав багатоповерховий житловий будинок (відео)

У Стамбулі (Туреччина) у понеділок, 22 квітня, в результаті зсуву зруйнувався чотириповерховий житловий будинок, повідомляють Патріоти України.

Як повідомила адміністрація губернатора Стамбула, жителів будинку, що обвалився, і 10 сусідніх встигли евакуювати. Інцидент стався в міському районі Кягитхані.

Обвал будинку стався після того, як обрушилася підпірна стіна. Під завали також потрапили дві машини. Рятувальники, які працюють на місці НП, відзначають, що існує високий ризик обвалу сусіднього будинку.

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...